Korzyści dla członków PTTK

Członkowie PTTK

Legitymacja jest dokumentem potwierdzającym przynależność do PTTK. Legitymację może wyrobić każda osoba, która zgłosi się do biura Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej (Pszczyna,ul.Rynek 15), opłaci składkę, dostarczy jedno zdjęcie oraz wypełni deklarację członkowską (deklaracja członkowska PTTK)

Wysokość składek członkowskich PTTK w 2018 r.:

– 25 zł młodzieżowa

– 30 zł ulgowa

– 55 zł normalna

Korzyści z posiadania legitymacji PTTK:

1. legitymacja PTTK daje ubezpieczenie NNW na całym świecie.

2. legitymacja PTTK daje  zniżki na nocleg w obiektach PTTK (lista)

3. Z przyjemnością informujemy o podpisaniu przez PTTK umowy z firmą Orange Polska SA, na mocy której wszyscy członkowie naszego Towarzystwa będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej oferty tej sieci telefonii komórkowej. Szczegóły w załącznikach poniżej:

Orange_DATA_oferta_dla_członków_PTTK

Orange_VOICE_oferta_dla_członków_PTTK

4. REGATTA-POLSKA Sp. z o.o. W ramach współpracy PTTK zostało także patronem akcji Regatta RUSZ SIĘ! Program ten, zainicjowany przez Regattą, powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią i organizujących różne wydarzenia zachęcające do spędzania czasu w sposób aktywny.

Z 50% rabatu przy zakupach (z ważną legitymacją PTTK) będzie mogła skorzystać kadra programowa PTTK, czyli instruktorzy, przewodnicy, przodownicy, opiekunowie SKKT, organizatorzy turystyki itd., a pozostali członkowie PTTK, nie mający uprawnień – otrzymają rabaty w wysokości 35%. Rabaty obowiązują tak w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Do skorzystania z rabatu konieczna jest rejestracja kart przy pomocy kodu, który można uzyskać przy opłaceniu składki członkowskiej w macierzystym oddziale PTTK. Szczegółowe informacje na stronie regatta.pl