Notice: Undefined index: commentinput in /var/www/vhosts/26/173522/webspace/httpdocs/pttk_pszczyna/wp-content/themes/greenguard/functions.php on line 112 Członkostwo w PTTK

Członkostwo w PTTK

INFORMACJE DOTYCZĄCE AKTUALNYCH SKŁADEK CZŁONKOWSKICH PTTK W ROKU 2019

Opłacenie składki na rok 2019  potwierdza członkostwo w PTTK do 31.12.2019 oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków do 31.03.2020 roku.

*

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA ROK 2019 ZARZĄDZENIE SEKRETARZA GENERALNEGO PTTK ORAZ UCHWAŁA ZARZĄDU GŁÓWNEGO PTTK:

składka_2019_uchwala ZG i zarządzenie SG

Jak zapisać się do PTTK?

W pierwszej kolejności należy się zapoznać ze Statutem PTTK oraz Kartą Praw i Obowiązków Członka PTTK.

Następnie trzeba udać się do siedziby Oddziału PTTK w Pszczynie (ul. Rynek 15 Pszczyna) aby wypełnić formalności.

Przy sobie powinieneś mieć dowolny dokument potwierdzający Twoją tożsamość, dwa zdjęcia formatu 30×40 mm oraz gotówkę na składkę członkowską i wpisowe. Po trwających kilkanaście minut formalnościach polegających na wypełnieniu deklaracji członkowskiej (i dokumentów znajdujących się w załącznikach poniżej) oraz wypisaniu legitymacji staniesz się członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego.

Załączniki do pobrania:

deklaracja członkowska PTTK