Członkostwo w PTTK

INFORMACJE DOTYCZĄCE AKTUALNYCH SKŁADEK CZŁONKOWSKICH PTTK W ROKU 2018

Opłacenie składki na rok 2018  potwierdza członkostwo w PTTK do 31.12.2018 oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków do 31.03.2019 roku.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA ROK 2018 ZARZĄDZENIE SEKRETARZA GENERALNEGO PTTK :

ZARZĄDZENIE SEKRETARZA GENERALNEGO ZG PTTK

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA ROK 2018 UCHWAŁA ZARZĄDU GŁÓWNEGO PTTK

UCHWAŁA ZG PTTK W SPRAWIE WYSOKOŚCI SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ PTTK ZA ROK 2018

Jak zapisać się do PTTK?

W pierwszej kolejności należy się zapoznać ze Statutem PTTK oraz Kartą Praw i Obowiązków Członka PTTK.

Następnie trzeba udać się do siedziby Oddziału PTTK w Pszczynie (ul. Rynek 15 Pszczyna) aby wypełnić formalności.

Przy sobie powinieneś mieć dowolny dokument potwierdzający Twoją tożsamość, dwa zdjęcia formatu 30×40 mm oraz gotówkę na składkę członkowską i wpisowe. Po trwających kilkanaście minut formalnościach polegających na wypełnieniu deklaracji członkowskiej oraz wypisaniu legitymacji staniesz się członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego.

Karta Praw i Obowiązków Członka PTTK

Statut PTTK