Członkostwo w PTTK

INFORMACJE DOTYCZĄCE AKTUALNYCH SKŁADEK CZŁONKOWSKICH PTTK W ROKU 2019

Opłacenie składki na rok 2018  potwierdza członkostwo w PTTK do 31.12.2018 oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków do 31.03.2019 roku.

*

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA ROK 2019 ZARZĄDZENIE SEKRETARZA GENERALNEGO PTTK ORAZ UCHWAŁA ZARZĄDU GŁÓWNEGO PTTK:

składka_2019_uchwala ZG i zarządzenie SG

Jak zapisać się do PTTK?

W pierwszej kolejności należy się zapoznać ze Statutem PTTK oraz Kartą Praw i Obowiązków Członka PTTK.

Następnie trzeba udać się do siedziby Oddziału PTTK w Pszczynie (ul. Rynek 15 Pszczyna) aby wypełnić formalności.

Przy sobie powinieneś mieć dowolny dokument potwierdzający Twoją tożsamość, dwa zdjęcia formatu 30×40 mm oraz gotówkę na składkę członkowską i wpisowe. Po trwających kilkanaście minut formalnościach polegających na wypełnieniu deklaracji członkowskiej (deklaracja członkowska PTTK) oraz wypisaniu legitymacji staniesz się członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego.

Karta Praw i Obowiązków Członka PTTK

Statut PTTK