BABIA GÓRA 29-01.03.2020

Luty 29 - Marzec 1

Koło Przewodników im. Haliny i Witolda Jakubowskich

przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

serdecznie zaprasza na wycieczkę górska

Babia Góra

29-01 marzec 2020 (sobota/niedziela)

Wyjazd:

1 dzień:

Przełęcz Krowiarki – Sokolica Babia Góra (1725 m.n.p.m.) – Przełęcz Brona – Schronisko PTTK na Markowych Szczawinach – Zawoja Markowa

Czas przejścia – ok. 5 godz.

Długość trasy – 11,5 km.

Suma podejść – 730 m

2 dzień:

Zawoja Czatoża – Przełęcz Jałowiecka – Mała Babia Góra (1517 m.n.p.m.) – Przełęcz Brona – Schronisko PTTK na Markowych Szczawinach – Zawoja Markowa

Czas przejścia – ok. 7 godz.

Długość trasy – 13 km.

Suma podejść – 910 m

Koszt wyjazdu:

200 zł – członkowie oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej z opłacona składką na 2020 r.

220 zł – pozostali uczestnicy

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opieka pilota, ubezpieczenie NNW, nocleg z śniadaniem i obiadokolacją .

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego)która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana .Kulig w razie niesprzyjającej pogody odbędzie się na wozach.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 40 osób.

Zapisy do 28.01.2020 lub do wyczerpania miejsc

Start: