Dwudniowa wycieczka górska Czeskie Sudety Wschodnie – pasmo Jeseników – Keprnik 1423 m n.p.m. – Pradziad 1491 m n.p.m.

Październik 7 - Październik 8

Klub Turystyki Aktywnej

przy Oddziale PTTK w Pszczynie

zaprasza na dwudniową wycieczkę w

Czeskie Sudety Wschodnie – pasmo Jeseników –

Keprnik 1423 m n.p.m. – Pradziad 1491 m n.p.m.

7 – 8.10.2017

Wyjazd godz. 5:00 Hotel PTTK przy ul. Bogedaina 16

Przejście Masywu Jeseników – Sudety Wschodnie

Dzień I: Skritek – Jeleni Wierch – Vysoka Hola (1465 m n.p.m) – Pradziad (1491 m n.p.m.)

schodzimy na Czerwonogórską Przełęcz na nocleg.

Trasa: 8 godzin, długość trasy ok 25 km, przewyższenia 900 m

Dzień II: Śniadanie, wykwaterowanie – Czerwonogórska Przełęcz – Czerwona Góra 1333 m n.p.m. –

Keprnik (1423 m n.p.m.) – Szerak (Schronisko) zejście do Łużnej

Trasa: 5,5 godzin, długość trasy ok 15 km, przewyższenia 600 m

Koszt

210,00 zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2017)

220,00 zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje

przejazd autobusem, ubezpieczenie NNW, KL, 1 nocleg w pokojach 3 – 4 – 5 osobowych typu studio z łazienką oraz aneksem kuchennym, 1 obiadokolacje, 1 śniadanie, opieka pilota na trasie dojazdowej wycieczki.

Obowiązkowo zabieramy paszport lub dowód osobisty oraz korony czeskie

Turystyka górska tylko we własnym zakresie dla chętnych, nie zapewniamy przewodnika górskiego. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki . Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 31.09.2017 lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23

Czober Jacek – 692-005-673

Start: