Dyplom Marszałka Województwa przyznany członkom Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej

18 listopada 2016

W dniu 18 listopada 2016r w Żarkach miały miejsce Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki, pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego – Pana Wojciecha Saługi.

Informujemy z satysfakcją, iż w części oficjalnej tej uroczystości, nasz kolega Czesław Szindler otrzymał Dyplom Marszała Województwa za Zasługi dla Rozwoju Turystyki. Dyplom został przyznany na wniosek Starosty Pszczyńskiego – Pana Pawła Sadzy, za całokształt działalności turystycznej kolegi Czesława zasłużonego przewodnika Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego. Drugą osobą z naszego Oddziału, wyróżnioną Dyplomem Marszałka Województwa za Zasługi dla Rozwoju Turystyki był kolega Komandor Jacht Klubu PTTK – Bogusław Bularz, doceniono w ten sposób jego działalność i zaangażowanie, w prowadzeniu Portu Żeglarskiego na jeziorze Goczałkowickim oraz organizację kursów żeglarskich dla młodzieży. Z wnioskiem o nadanie dyplomu wystąpiła Rada Prezesów Oddziałów PTTK Województwa Śląskiego.

Wyróżnionym gratulujemy serdecznie.

Zarząd Oddziału