Góry Opawskie – Biskupia Kopa 890 m n.p.m.

Październik 27

Klub Turystyki Aktywnej przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

zaprasza na wycieczkę górską:

Góry Opawskie –

Biskupia Kopa 890 m n.p.m.

27.10.2018 (sobota)

godz. 5:00 z pod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16

TRASA

Jarnołtówek – Biskupia Kopa – Srebrna Kopa –

Zamkowa Góra – Pokrzywna

Czas przejścia bez odpoczynku: 5 godzin

długość trasy pieszej: 12 km.

Suma podejść: 700 m.

KOSZT

65 – zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2018)

75 – zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, ubezpieczenie NNW

W razie niesprzyjających warunków organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki.

Organizator zapewnia opiekę pilota /przewodnika oraz ubezpieczenie na trasie. Uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa oraz zgadza się na publikację swojego wizerunku w materiałach związanych z imprezą .Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób.

Zapisy do 02.10.2018 lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23 oraz Czober Jacek tel. 692 005 673

Październik 27