IV Rajd Walentynkowy

Luty 14

Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO” przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na:

IV Rajd Walentynkowy

w piątek 14.02.2020 r.

Zbiórka godz. 09:30 Hotel PTTK w Pszczynie, ul. Bogedaina 16

W piątek 14 lutego 2020 r serdecznie zapraszamy na rowerowy rajd walentynkowy do kościoła pw. Św. Walentego w Bieruniu. Trasa długości 50 km. prowadzić będzie przez Ćwiklice, Frydek, Wolę, Bojszowy do Bierunia i z powrotem do Pszczyny.

14 lutego w Bieruniu odbywają się uroczyste uroczystości odpustowe w Sanktuarium pw. Św. Walentego, popularnym Walencinku

Szczegółowych informacji udziela prowadzący rajd kolega Henryk Machała tel. nr: 669691661

Zapisy do 13.02.2020r.

Biuro PTTK ul. Rynek 15 tel. 32/4491123

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki).Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

Luty 14