JESIEŃ W PIENINACH

Październik 12 - Październik 13

Koło Przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

zaprasza na 2 – dniową wycieczkę górską:

JESIEŃ W PIENINACH

12-13.10.2019 r.

DZIEŃ I

Jaworki – Wąwóz Homole – Wysoka (1150 m.n.p.m) – Durbaszka – Wysoki Wierch – Szafranówka – Szczawnica Niżna – Zwiedzanie Pawilonu Wystawowego Pienińskiego Parku Narodowego

(czas ok.6,5 godziny, dystans 18 km, przewyższenia 710 m)

DZIEŃ II

Krościenko – Przełęcz Szopka – Trzy Korony (982 m.n.p.m.) – Zamek Pieniński – Sokola Perć – Sokolica (747 m.n.p.m) – Szczawnica Niżna

(przeprawa promowa)

(Czas ok 5 godzin, dystans 13 km, przewyższenia 680 m)

Zwiedzanie Zamku w Czorsztynie i Kościoła Pw. Św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim (Obiekt UNESCO)

KOSZT

200 zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2019)

220 zł (pozostali uczestnicy)

Przy zapisie wymagana wpłata bezzwrotnej zaliczki 100 zł, pozostała kwota płatna do dnia 27.09.2019 r.

W przypadku rezygnacji – wpłata nie będzie zwracana.

Cena obejmuje: przejazd busem, ubezpieczenie NNW, nocleg w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, śniadanie oraz obiadokolację, opiekę przewodnika.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób.

Zapisy do 04.09.2019 lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23.

Start:
Październik 12