Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kurs Przewodników Beskidzkich

Październik 9

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Oddziałami PTTK Tychy i PTTK „Podbeskidzie” zaprasza na organizowany Kurs Przewodnika Beskidzkiego

W dniu 09.10.2018 r w hotelu PTTK w Pszczynie odbyło się pierwsze zebranie organizacyjne dotyczące kursu na Przewodnika Beskidzkiego.

Wykłady będą odbywały się w soboty i niedziele w hotelu PTTK w Pszczynie. Szczegółowy plan oraz tematyka wykładów i wycieczek zostanie przedstawiona w ciągu 2-3 tygodni.

Wykłady inauguracyjne odbędą się 17-18 listopada 2018 roku.

Prosimy również wszystkie osoby, które były obecne na zebraniu i zgłosiły swoją chęć uczestniczenia w kursie o wypełnienie i dostarczenie do Biura PTTK w Pszczynie kart zgłoszeniowych.

 

Zakończenie kursu planowane jest na marzec-kwiecień 2020 roku, po którym odbędzie się egzamin państwowy. Po zdanym egzaminie w Urzędzie Marszałkowskim odbywa się uroczyste blachowanie Przewodników tj. uroczyste złożenie przysięgi przewodnickiej”.


Zapraszamy wszystkich, których zafascynowały góry i którzy chcą o nich wiedzieć więcej niż inni. Kurs pomoże Wam zdobyć wiele praktycznych umiejętności i wiedzy (nie tylko o naszych górach). Ta trwająca ponad rok przygoda z górami jest inna niż wszystkie!

 

Biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej

43-200 Pszczyna ul. Rynek 15 tel. 32 449 11 23

e-mail: biuro@pttk-pszczyna.slask.pl

informacji udzielają:

Prezes Oddziału PTTK Jacek Czober 692-005-673

Prezes Koła Przewodników Kloc Zbigniew 506-078-095

 

dokumenty do pobrania w pdf:

KARTA ZGŁOSZENIA

Harmonogram 2018

Harmonogram zajęć praktycznych

Regulamin kursu

 

Szczegóły

Data:
Październik 9