Łysa Góra- Beskid Śląsko Morawski

Maj 26

Klub Turystyki Aktywnej

przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

zaprasza na wycieczkę górską:

BESKID ŚLĄSKO- MORAWSKI

26.05.2018 r. (sobota)

Beskidy o każdej porze roku są niezwykle malownicze i znane ze swego unikatowego piękna. Nad całą okolicą dominuje Łysa Góra – Królowa Beskidu Śląsko Morawskiego, która ze swojej wysokości oferuje niezapomniane widoki. W czasie pięknej pogody są widoczne: pasma górskie Mała i Duża Fatra, Martinské hole, Wysokie, Belianskie i Zachodnie Tatry oraz Jesioniki.

PROGRAM

Malenovice – Ivancena – Malchor – Lysa Hora 1323 m n.p.m. – Luksinec – Malenovice

Czas przejścia 5,5 godz.( bez odpoczynków )

Długość trasy 13,5 km

Suma podejść 750 m

KOSZT

55,00 (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2018)

60,00 (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: Przejazd autobusem, ubezpieczenie NNW, opiekę przewodnika.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób.

Zapisy do 22.05.2018 lub do wyczerpania miejsc

oraz Czober Jacek 692 005 673