• To event minęło.

Otwarcie sezonu turystycznego na Magurce Wilkowickiej

Styczeń 19

Koło Turystyki Górskiej PTTK „Magurka” w Woli przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na:

otwarcie sezonu turystycznego na

Magurce Wilkowickiej

19.01.2019 (sobota)

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków koła oraz sympatyków turystyki na coroczny spotykanie na Magurce aby uhonorować rocznicę powstania naszego koła turystycznego, które od tej góry przyjęło swoją nazwę „MAGURKA”.

W schronisku na wszystkich będzie czekał ciepły posiłek oraz grill niezależnie od pogody 🙂

TRASA:

Bielsko – Biała Straconka – Przełęcz pod Łysą Górą – Rogacz –

Schronisko na Magurce Wilkowickiej – Przełęcz Przegibek

Czas przejścia bez odpoczynku: 2,5 godz.

długość trasy pieszej: 7 km.

Suma podejść: 490 m.

6:30 Wola parking pod kościołem

7:00 z pod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16

KOSZT WYCIECZKI:

60,00– zł (członkowie PTTK z opłaconą składką za rok 2018)

65,00– zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: przejazd busem, opieka przewodnika na trasie, ubezpieczenie NNW, posiłek w schronisku.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego)która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób.

Zapisy do 15.01.2019 lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23 oraz Drożdż Andrzej: 784-573-912

Styczeń 19