POKAZY LOTNICZE – Dni NATO & Dni Sił Powietrznych Armii Republiki Czeskiej

21 września 2019

Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza członków i sympatyków PTTK na zorganizowany

wyjazd z Pszczyny do Ostrawy ( Czechy )

w dniu 21 września 2019 roku ( sobota )

WYJAZD:

5:30 Pszczyna Hotel PTTK ul. Bogedaina 16 (powrót ok 20:00)

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport.

na pokazy lotnicze

Dni NATO & Dni Sił Powietrznych Armii Republiki Czeskiej

Dni NATO w Ostrawie są największym lotniczym oraz wojskowym wydarzeniem

związanym z bezpieczeństwem w Europie Środkowej. Ich celem jest pokazanie

publiczności możliwie najszerszego zakresu dostępnych środków w dziedzinie bezpieczeństwa.

Impreza pełna wrażeń i emocji. Odpowiednia dla mężczyzn, kobiet

i dzieci w różnym wieku.

Miejsce : Lotnisko Leose Janacka w Ostrawie ( Czechy )

Cena : 60,- zł członkowie PTTK z opłaconą składką za 2019 r.

65,- zł pozostali uczestnicy

W cenie : transport autokarem , parking, ubezpieczenie NNW i KL , formalności załatwiane przez opiekuna – pilota . Bez stania w kolejce do kas !!! Nie musisz martwić się o samochód, parking i … możesz spokojnie uczestniczyć w imprezie.

Wstęp wolny

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 35 osób.

Zapisy w biurze PTTK w Pszczynie ul. Rynek 15 tel. 32 449 11 23 – do dnia 18.09.2019 r.

Informacji udziela pilot wycieczki : W. F. Kubera nr tel. kom. 500 604 623

21 września 2019