Poznajemy okolice Pszczyny – PRZEWODNIK CZEKA

Czerwiec 23

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej „Koło” zaprasza na wycieczkę rowerową :

Poznajemy okolice Pszczyny

PRZEWODNIK CZEKA

23.06.2019 (niedziela)

Wyjazd godz. 14:00 z pszczyńskiego rynku Spotkanie pod biurem PTTK o godzinie 13:45

Długość trasy rowerowej: 36 km

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego i utwardzonymi drogami leśnymi. Sugerowany rodzaj roweru: każdy, z wyjątkiem szosowego „kolarki”

Trasa:

Wycieczka rowerowa do Promnic i Paprocan.

Trasa: Pszczyna – Piasek – Kobiór – Promnice – Paprocany –

Kobiór – Piasek – Pszczyna

Atrakcje turystyczne:

• Zameczek Myśliwski w Promnicach

• Jezioro Paprocańskie

Małe co nieco na postoju w Piasku.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz zapoznał się z programem, warunkami i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczkioraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich . Uczestnicy biorą udział w imprezie dobrowolnie. Osoby niepełnoletnie, biorą udział tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna,

Rynek 15, tel.032 449-11-23