• To event minęło.

Poznajemy okolice Pszczyny PRZEWODNIK CZEKA

Lipiec 14

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej „Koło” zaprasza na wycieczkę rowerową :

Poznajemy okolice Pszczyny

PRZEWODNIK CZEKA

14.07.2019 (niedziela)

Wyjazd godz. 14:00 z pszczyńskiego rynku Spotkanie pod biurem PTTK o godzinie 13:45

Długość trasy rowerowej: 31 km

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego i utwardzonymi drogami leśnymi. Sugerowany rodzaj roweru: każdy, z wyjątkiem szosowego „kolarki”

TRASA:

Pszczyna- Goczałkowice Zdrój- Czechowice- Kaniów- Rudołtowice- Ćwiklice- Pszczyna

Atrakcje turystyczne na trasie:

-Sanatorium Goczałkowice Zdrój

Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Lotnisko Kaniów,

– Zabytkowy Kościół Drewniany w Ćwiklicach,

-Pałacyk późnobarokowy w Rudołtowicach,

udział w wycieczce jest darmowy.

Zapraszamy 🙂

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz zapoznał się z programem, warunkami i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich . Uczestnicy biorą udział w imprezie dobrowolnie. Osoby niepełnoletnie, biorą udział tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna,

Rynek 15, tel.032 449-11-23 oraz Stanisław Kozik tel. 509 724 790