Poznajemy okolice Pszczyny PRZEWODNIK CZEKA

14 lipca 2019

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej „Koło” w dniu 14 lipca 2019 r. zorganizowało wycieczkę z cyklu:

Poznajemy okolice Pszczyny

PRZEWODNIK CZEKA

trasa przebiegała:

Zbiórka na rynku w Pszczynie o godz. 14.00

Przejazd trasą Goczałkowice Korona ZaporyBór IIGoczałkowice – ZdrójCzechowice Kopalnia Silesia Lotnisko Bielski Park TechnologicznyRudołtowicepóźnobarokowy pałac z II połowy XVIII w. Obecnie Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży niewidzącej, oficyna z przełomu XVIII/XIX w. park krajobrazowy z II połowy XVIII w. pozostałości zabudowy folwarcznej, spichlerz, kuźnia – Ćwiklice drewniany zabytkowy kościół św. Marcina z 1466r. – Pszczyna.

Trasa przejazdu około 30km.

Wycieczkę prowadził kol. Kozik Stanisław, Krzysztof Wawrzyczek, organizator Klub Turystyki Kolarskiej „Koło”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejne wspólne wyprawy rowerowe:)

Zdjęcia:

Zdjęcia: Kol. K. Wawrzyczek