Rajd Walentynkowy

11 lutego 2018

Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO” przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na:

II Rajd Walentynkowy

11 Luty 2018 r.

Zbiórka godz. 10:00 Hotel PTTK w Pszczynie, ul. Bogedaina 16

W niedzielę 11 lutego 2018r zapraszamy na rowerowy rajd walentynkowy do kościoła pw. Św. Walentego w Bieruniu. Trasa długości 50 km. prowadzić będzie przez Jankowice, Międzyrzecze, Bojszowy Nowe do Bierunia i z powrotem do Pszczyny. W dniu 11 luty w sanktuarium pw. Św. Walentego obchodzone są uroczyste obchody odpustowe.

Szczegółowych informacji udziela prowadzący rajd kolega Henryk Machała tel. 669 691 661

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

Zapisy do 09.02.2018r. Biuro PTTK ul. Rynek 15 tel. 32/4491123

11 lutego 2018