Rowerowe powitanie Nowego Roku

1 stycznia 2021

Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO” przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na

Rowerowe powitanie Nowego Roku

01 stycznia 2021 roku

w Gostyni Śląskiej

plac przy pomniku Ofiar Września 39

O godzinie 13.00 życzenia Noworoczne.

-Na miejsce spotkania każdy uczestnik przyjeżdża indywidualnie.

-Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

-Na miejscu istnieje możliwość nabycia za 1 zł. pamiątkowej naklejki oraz odcisku okolicznościowej pieczęci Klubu Turystyki Kolarskiej Gronie Tychy i Oddziałowej Komisji Turystyki Kolarskiej o/PTTK Mikołów głównych organizatorów imprezy.

-Uczestników obowiązuje Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Zasady zakrywania ust i nosa oraz utrzymanie dystansu społecznego.

-Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.

-Proponujemy wyjazd rowerem z Pszczyńskiego rynku około godziny 11.00 trasą przez Piasek, Kobiór do Gostyni Śląskiej

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Impreza nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

1 stycznia 2021