• To event minęło.

Grudzień 17

Klub Turystyki Aktywnej

przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

zapraszają na wycieczkę górską:

Beskid Mały – Leskowiec

Sezon turystyczny u Nas się nie kończy!

17 grudnia 2017

PROGRAM

TRASA: Krzeszów – Gancarz – Leskowiec (922 m.n.p.m.) – Schronisko PTTK Leskowiec – Królewizna (818 m.n.p.m.) – Czartak

czas przejścia 4,5 godziny, przewyższenia – 510 m, Odległość – 13,5 km.

KOSZT WYCIECZKI:

35 – zł (członkowie PTTK z opłaconą składką za rok 2017)

50 – zł (pozostali uczestnicy)

W schronisku niespodzianka oraz gorący posiłek.

Cena obejmuje: ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, przejazd autokarem.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego)która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób

Zapisy do 11.12.2017 lub do wyczerpania miejsc.

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23 oraz   Czober Jacek tel. 692 005 673

Grudzień 17