Słowackie Tatry Wysokie – Lodowa Przełęcz

Sierpień 11

Klub Turystyki Aktywnej przy

Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

zaprasza na wycieczkę górską w:

Słowackie Tarty Wysokie-

Lodowa Przełęcz (2376 m n.p.m.)

11 sierpień 2018 (sobota)

WYJAZD:

TRASA:

Stary Smokowiec – Wjazd kolejką na Hriebienok – Schronisko Zamkowskiego – Schronisko Teryego – Dolina Pięciu Spiskich Stawów – Lodowa Przełęcz

Powrót tą samą trasą do Starego Smokowca

Czas przejścia około: 8 godz

Długość trasy: 17 km

Przewyższenia: 1120 m

KOSZT:

80- zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2018)

85- zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego oraz pilota na trasie wycieczki, ubezpieczenie KL, NNW.

Cena nie obejmuje: przejazd kolejka N- 9 Euro, U – 8 Euro, Emeryci – 8 Euro

Uczestnik musi zabrać ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport. Waluta w Euro.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego). W przypadku rezygnacji wpłata nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 40 osób.

Zapisy do 07.08.2018 lub do wyczerpania miejsc

Jacek Czober 692 005 673