Sprawozdanie roczne TK-K Kół i Klubów przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Koła/Kluby

przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej
ul. Rynek 15, 43-200 Pszczyna

W związku z koniecznością przesłania corocznego sprawozdania do Zarządu Głównego PTTK obrazującego stan organizacyjny oraz działalność programową Kół i Klubów PTTK zrzeszonych w Naszym Oddziale, zwracam się z prośbą o pilne wypełnienie sprawozdania TK-K z działalności Koła/Klubu za rok 2017.

Prosimy o podpisanie i odesłanie załączonego formularza TK-K pocztą na adres Biura PTTK: Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej, 43-200 Pszczyna, ul. Rynek 15, lub e-mailem (skan): na adres: biuro@pttk-pszczyna.slask.pl lub dostarczenie osobiście do Biura PTTK w Pszczynie w terminie do 30.11.2017.

Proszę również o przygotowanie planu wycieczek oraz imprez, które zamierza zorganizować wasze Koło/Klub w roku 2018. Wydarzenia te znajdą się w planie działalności Oddziału i z pewnością wzbogacą ofertę statutową i turystyczną.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznych imprezach organizowanych przez Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

W 2018 roku Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej będzie organizatorem m.in takich imprez jak:

1. V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Przewodników o tytuł „PRZEWODNIK – KRASOMÓWCA” 6-8.04.2018
  2. 11 Zlot Oddziałów PTTK – Ziemia Gliwicka 14.04.2018
  3. Otwarcie sezonu żeglarskiego wraz z  regatami i 19 Rajdem wokół Jeziora Goczałkowickiego 12-13.05.2018
  4. 41 Rajd Pieszo – Rowerowy po Ziemi Pszczyńskiej – dokładna data do ustalenia
  5. 20 Pieszy Rajd Górski 29.09.2018