VII Rajd Szlakiem Ewakuacji Więźniów Oświęcimskich „Marszu Śmierci”

Styczeń 21

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej i Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO” zaprasza na:

VII Rajd Szlakiem Ewakuacji Więźniów Oświęcimskich „Marszu Śmierci”

21.01.2018 r (niedziela)

Zbiórka godz. 10:00 Hotel PTTK w Pszczynie, ul. Bogedaina 16

Trasa Rajdu:

Oświęcim– Brzeszcze- Miedźna- Pszczyna

Długość trasy – 26 kilometrów

Program rajdu:

Zbiórka o godzinie 10:00 przed Hotelem PTTK ul. Bogedaina 16 w Pszczynie

• przejazd busem do Oświęcimia

• Godzina 10:40 start z parkingu pod Obozem Koncentracyjnym w Oświęcimiu w kierunku Obozu w Brzezince

• ok. godziny 12:30 przyjazd do Miedźnej na cmentarz parafialny pod Pomnik Ofiar Marszu Śmierci,

• wyjazd w dalszą drogę do Pszczyny.

• Przyjazd pod Tablicę Pamięci na ul. Bogedaina w Pszczynie.

• Około 14:15 planowany przyjazd na metę rajdu do hotelu PTTK gdzie dla uczestników będzie czekał ciepły posiłek.

Zapisy do 18.01.2018r.

Biuro PTTK ul. Rynek 15 tel. 32/4491123

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki).Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

Styczeń 21