Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Wielka Racza – wyjazd na narty do Oszczadnicy (Słowacja) 13.01.2018

13 stycznia 2018


Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych

im. Haliny i Witolda Jakubowskich przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej serdecznie zaprasza na wyjazd

na NARTY

Oszczadnica Snowparadise

– Wielka Racza (Słowacja)

13.01.2018

WYJAZD

6:00 Pszczyna Hotel PTTK ul Bogedaina 16

Zapraszamy wszystkich chętne osoby wraz z rodzinami, które chcą rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem pod okiem doświadczonego instruktora, który zainteresowanym osobom udzieli wskazówek dotyczących jazdy na nartach.

Zapraszamy również narciarzy, którzy od wielu lat szusują po stokach aby wspólnie, aktywnie spędzić czas na stoku w otoczeniu pięknych gór.

Międzynarodowy ośrodek ruchu turystycznego SNOWPARADISE Veľká Rača znajduje się pod masywem Wielkiej Raczy (1236 m n.p.m.), z którego można oglądać wspaniałą panoramę tatrzańskich grzbietów. Wyjątkowością ośrodka jest również to, że narciarze znajdą tu trasy zjazdowe wszystkich stopni trudności, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Istnieje również możliwość zjeżdżania na torze saneczkowym.

KOSZT:

55,00 zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2017)

60,00 – zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: przejazd busem, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota oraz opiekę licencjonowanego instruktora narciarstwa.

Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego 22 euro/dzień

Uczestnik musi zabrać ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego)która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 08.01.2018 lub do wyczerpania miejsc

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23

oraz Kloc Zbigniew tel. 506-078-095

Szczegóły

Data:
13 stycznia 2018