Wybory na Wojewódzką Konferencję Samorządu Przewodnickiego PTTK oraz na Wojewódzką Konferencję Przewodników Turystycznych PTTK

Grudzień 18

Informacje

Ze względów organizacyjnych informuję,że comiesięczne zebranie Członków i Sympatyków Koła Przewodników Beskidzkich i Terenowych odbędzie się w dniu 18.12.2017r. o godzinie 17.00 w Hotelu PTTK.

W związku z koniecznością wyboru Delegatów na Wojewódzką Konferencję Samorządu Przewodnickiego PTTK oraz na Wojewódzką Konferencję Przewodników Turystycznych PTTK, Zarząd Koła zwołuje Walne Zebranie Wyborcze w dniu 18.12.2017r. na godzinę 17.00 w Hotelu PTTK w Pszczynie. W przypadku braku wymaganej liczby Członków,kolejne Zebranie odbędzie się 18.12.2017r. o godzinie 17.30.

1. Dokumenty dotyczące wyborów na Wojewódzką Konferencję Samorządu Przewodnickiego PTTK oraz na Wojewódzką Konferencję Przewodników Turystycznych PTTK do pobrania poniżej:

REGULAMIN, PROJEKT (1)

Projekt zebrania.odt 2 (1)

Projekt zebrania (2)

Po zebraniu wyborczym odbędzie się Spotkanie Opłatkowe, na które serdecznie zapraszam w imieniu Zarządu Oddziału PTTK w Pszczynie

Kol. Zbigniew Kloc

Grudzień 18