Wycieczka górska „Wiosna w Gorcach”

Marzec 25

Klub Turystyki Aktywnej

przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

zaprasza na wycieczkę górską

Wiosna w Gorcach

25.03.2018 r. (niedziela)

PROGRAM

Długa Polana – Bukowina Waksmundzka – Schronisko PTTK na Turbaczu – Szczyt Turbacza 1310 m n.p.m. – Bukowina Obidowska – Łapsowa Polana Schronisko – Nowy Targ (lub Klikuszowa)

Czas przejścia – 6,5 godz. (bez odpoczynków)

Dystans – 22,5 km

Przewyższenie – 740 m

KOSZT

50 zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2018)

60 zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: Przejazd autobusem, ubezpieczenie NNW, opiekę przewodnika górskiego.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób.

Zapisy do 20.03.2018 lub do wyczerpania miejsc

oraz Czober Jacek 692 005 673