Wycieczka rowerowa do Cieszyna 27.08.2017

Sierpień 27

Klub Turystyki Kolarskiej” Koło”
zaprasza na
wycieczkę rowerową do Cieszyna
sierpnia 2017 r – (niedziela)

Spotkanie na dworcu PKP o godzinie 07:50

Długość trasy rowerowej około 80 km

Przejazd pociągiem na trasie Pszczyna – Goleszów, wyjazd godz. 8.09 (zakup biletu we własnym zakresie).

Przejazd rowerem na trasie:

Zapisy w biurze PTTK w Pszczynie ul. Rynek 15 tel. 32 449 11 23

do dnia 25. 08 .2017 r.

Informacje dodatkowe:

Wymagane ubezpieczenie uczestnika wycieczki (we własnym zakresie), członkowie PTTK z opłaconą składką na 2017 rok są objęci ubezpieczeniem w ramach składki.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział w imprezie tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Sierpień 27