Wycieczka rowerowa z cyklu ” Przewodnik czeka ” – 24.09.2017

24 września 2017

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej” Koło” zaprasza na wycieczkę rowerową Poznajemy Okolice Pszczyny „Przewodnik Czeka” 24 wrzesień 2017 r – (niedziela)

Wyjazd godz. 13:00 z pszczyńskiego rynku

Spotkanie pod biurem PTTK o godzinie 12:45

Długość trasy rowerowej: 42 km

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego i utwardzonymi drogami leśnymi

Trasa:

Wycieczka rowerowa „Szlakiem myślistwa w lasach pszczyńskich” do Suszca.

Pszczyna- Czarków- Radostowice- Kobiór- Suszec- Kryry- Mizerów- Poręba- Pszczyna

Atrakcje turystyczne:

– teren po byłej jednostce wojskowej w Czarkowie.

– rezerwat „Babczyna Dolina”

– kapliczka „Brynicka Maryjka”

– ośrodek sportowo-rekreacyjny „Gwaruś”

– pałac „Bażantarnia” w Porębie.

Informacje dodatkowe:

Wymagane ubezpieczenie uczestnika wycieczki, członkowie PTTK z opłaconą składką na 2017 rok są objęci ubezpieczeniem w ramach składki. Trasa wycieczki prowadzi utwardzonymi drogami leśnymi i lokalnymi drogami o małym natężeniu ruchu. Sugerowany rodzaj roweru, każdy z wyjątkiem szosowego „kolarki”.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział w imprezie tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

oraz Henryk Machała tel. 669 691 661

24 września 2017