Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Wyjazd na narty do Szczyrku

12 stycznia 2019


Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych im. Haliny i Witolda Jakubowskich przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej serdecznie zaprasza na wyjazd

Narciarski do Szczyrku

12 styczeń 2019 r. (sobota)

Wyjazd:

7:00 Pszczyna Hotel PTTK ul Bogedaina 16

Zapraszamy wszystkich chętne osoby wraz z rodzinami, które pragną aktywnie spędzić czas w otoczeniu pięknych gór.

Zapraszamy osoby chcące rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem, a które pod okiem doświadczonego instruktora, będą mogły skorzystać ze wskazówek odnośnie jazdy na nartach jak i tych, którzy od lat szusują po stokach:)

Zapraszamy również miłośników narciarstwa biegowego!

Koszt:

50 zł  (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2018)

55 zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: przejazd busem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota oraz opiekę licencjonowanego instruktora narciarstwa.

Cena nie obejmuje kosztu Skipassów

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego)która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób oraz gdy będą odpowiednie warunki narciarskie.

Zapisy do 08.01.2019 lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23 oraz Kloc Zbigniew tel. 506-078-095

Szczegóły

Data:
12 stycznia 2019