Zakończenie sezonu turystycznego Oddziału PTTK w Pszczynie -Brenna

Listopad 25

Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych im. Haliny i Witolda Jakubowskich wraz z Oddziałem PTTK Ziemi Pszczyńskiej serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków oraz członków Oddziału PTTK w Pszczynie

na zakończenie sezonu turystycznego

w BRENNEJ

25 listopad 2017 (sobota)

TRASA

Galeria Stracha Polnego – artysty Floriana Kohuta w Rudzicy

Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków” w Górkach Wielkich

Zwiedzanie okolicy

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

KOSZT WYCIECZKI:

35 zł

Cena obejmuje: przejazd busem, opiekę przewodnika oraz pilota na trasie wycieczki,

ubezpieczenie NNW, kiełbasa i chleb z dodatkami,

Wstępy do zwiedzanych obiektów płatne we własnym zakresie:

Galeria Stracha Polnego – 2 zł/os

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 22.11.2017 lub do wyczerpania miejsc

oraz Kloc Zbigniew 506 078 095