Zapraszamy na wycieczkę górską – JESIEŃ W PIENINACH – 14.10.2017

Październik 14

Klub Turystyki Aktywnej

przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

zaprasza na wycieczkę górską:

JESIEŃ W PIENINACH

14.10.2017 (sobota)

Trasa:

Sromowce Niżne – Łazek – Trzy Korony (982 m n. p. m.) – Przełęcz Szopka – Macelak – Przełęcz Osice – Majerz – Przełęcz Snoska (653 m n.p.m.)

Wycieczka grzbietem Pienin Czorsztyńskich, piękne i zmienne widoki z licznych polan oraz szczytu m. in. na Tatry, Gorce oraz Beskid Sądecki. Szlak podejściowy na Trzy Korony prowadzi obszarami leśnymi, atrakcyjnymi przyrodniczo. Trasa w większości przebiega przez obszar Pienińskiego Parku Narodowego co daje możliwość zapoznania się z jego niezwykłą fauną i florą.

Wyjazd

godz. 5:30 z pod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16

Czas przejścia bez odpoczynku: 5,5 godz.

długość trasy pieszej: 15 km.

Suma podejść: 690 m.

Koszt:

60- zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2017)

65- zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę przewodnika z licencją PPN, ubezpieczenie NNW

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego).

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 10.10.2017 lub do wyczerpania miejsc

oraz Czober Jacek tel. 692 005 673