VI Rajd Walentynkowy

14 lutego

Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO” przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na:

VI Rajd Walentynkowy

14.02.2023 r.(wtorek)

Zbiórka godz. 09:30 na pszczyńskim rynku

Serdecznie zapraszamy na rowerowy rajd walentynkowy do kościoła pw. Św. Walentego w Bieruniu.

Trasa długości 50 km. prowadzić będzie przez Ćwiklice, Frydek, Bojszowy do Bierunia i z powrotem do Pszczyny.

14 lutego w Bieruniu odbywają się uroczyste uroczystości odpustowe w Sanktuarium pw. Św. Walentego, popularnym „Walencinku”.

Szczegółowych informacji udziela prowadzący rajd Kolega Henryk Machała

tel. nr: 669 691 661

Zapisy do 10.02.2023r w Biurze PTTK tel. 32 210 35 30, 692 005 673

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

14 lutego