Przewodnik Czeka „Poznajemy okolicę Powiatu Pszczyńskiego – Szlakiem myślistwa w lasach pszczyńskich”

17 czerwca 2018

Klub Turystyki Kolarskiej ”Koło”

przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

serdecznie zaprasza na wycieczki rowerowe z cyklu:

PRZEWODNIK CZEKA

17 czerwiec 2018 (niedziela)

Spotkanie pod biurem PTTK o godzinie 13:45. Wyjazd godz. 14:00 z pszczyńskiego rynku

TRASA

Pszczyna- Czarków- Radostowice- Kobiór- Suszec- Kryry- Mizerów- Poręba- Pszczyna

Długość trasy rowerowej: 34km

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego i utwardzonymi drogami leśnymi

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

• Teren po byłej jednostce wojskowej w Czarkowie.

• Rezerwat „Babczyna Dolina”

• Kapliczka „Brynicka Maryjka”

• Ośrodek sportowo – rekreacyjny „Gwaruś”

• Pałac „Bażantarnia” w Porębie

Udział w wycieczce jest bezpłatny:)

Wymagane ubezpieczenie uczestnika wycieczki, członkowie PTTK z opłaconą składką na 2018 rok są objęci ubezpieczeniem w ramach składki, wymagane jest sprawny rower oraz kompletne oświetlenie roweru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

oraz Ludwik Urbańczyk tel. 606 518 930

17 czerwca 2018