3 – dniowa wycieczka krajoznawcza do Warszawy

Maj 10 - Maj 12

Koło Przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na 3 – dniową wycieczkę krajoznawczą:

10-12 maj 2019 r.

Zbiórka: 445 Wyjazd godz. 500 Hotel PTTK przy ul. Bogedaina 16

Dzień I

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Łazienki Królewskie – Pałac Myślewicki, Podchorążówka, Amfiteatr, Pałac na Wyspie, Biały Domek, pomnik Chopina, Belweder, Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Grób Nieznanego Żołnierza; zakwaterowanie, obiadokolacja, dla zainteresowanych możliwość wyjścia wieczorem do Teatru Kamienica na spektakl „Czarna Komedia” (dodatkowa opłata 100 zł/os.), nocleg.

Dzień II

Śniadanie, zwiedzanie Panteonu Wielkich Polaków wraz ze Świątynią Opatrzności Bożej, Pałacu Wilanowskiego oraz Ogrodów, Muzeum Narodowe, czas wolny Złote Tarasy wyjazd na XXX piętro PKiN w Warszawie (15 zł/os), Przejazd na Żoliborz – grób Jerzego Popiełuszki, obiadokolacja. Spacer Stare Miasto, Fontanny Multimedialne, nocleg.

Dzień III

Śniadanie, wykwaterowanie, Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, Cmentarz Powązki – wojskowy, zwiedzanie Stadionu Narodowego; wyjazd z Warszawy w drogę powrotną; Postój w „Zajeździe Janosik” można zamówić kolację (postój około 1 godz.); przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych około 2300.

Koszt:

510 zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2019)

525 zł (pozostali uczestnicy)

Możliwość wpłat ratalnych: przy zapisie – zaliczka 200 zł + wpłata na bilet do teatru, II rata do 30.03.2019 – 200 zł, do 30.04.2019 pozostał suma.

Cena obejmuje: przejazd autobusem, ubezpieczenie NNW,2 noclegi w pokojach 2 os. z łazienkami,

2 obiady, 2 śniadania, opieka pilota, przewodnik po Warszawie 5 godz., bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wpłaceniem bezzwrotnej zaliczki 200 zł ( do trzech dni od zapisu telefonicznego). Pozostałe kwoty należy wpłacić wg wyżej ustalonych terminów . W przypadku rezygnacji po 30.03.2019 wpłaty nie będą zwracane.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 40 osób.

Zapisy w biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej . Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23

do pobrania:

Czarna-Komedia-Teatr-Kamienica.pdf