XVIII Rajd Noworoczny

Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO” przy

Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków

turystyki rowerowej, którzy chcą w nietypowy

sposób spędzić Nowy Rok na

XVIII Rajd Noworoczny

1 stycznia 2018 r.

TRASA

• wyjazd o godz. 11.15 do Gostyni Śląskiej

przez Piasek i Kobiór,

• ok. godz. 13.00 życzenia noworoczne oraz

ognisko z tradycyjną „dietetyczną” kiełbaską,

• godz. 14.00 wyjazd w drogę powrotną.

Meta rajdu w sąsiedztwie Pomnika

Pamięci Żołnierzy Września 1939 roku w Gostyni

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki).Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

Zapisy do 28.12.2017 lub do wyczerpania miejsc.

1 stycznia 2018