Dni NATO & Dni Sił Powietrznych Armii Republiki Czeskiej w Ostrawie

Wrzesień 15

Koło Terenowe  przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza członków i sympatyków PTTK na zorganizowany wyjazd z Pszczyny do Ostrawy ( Czechy )

15 września 2018 roku ( sobota )

na pokazy lotnicze

Dni NATO & Dni Sił Powietrznych

Armii Republiki Czeskiej

Dni NATO w Ostrawie są największym lotniczym oraz wojskowym wydarzeniem związanym z bezpieczeństwem w Europie Środkowej. Ich celem jest pokazanie publiczności możliwie najszerszego zakresu dostępnych środków w Republice Czeskiej i jej sojuszników – w dziedzinie bezpieczeństwa. Impreza pełna wrażeń i emocji. Odpowiednia dla mężczyzn, kobiet i dzieci w różnym wieku.

Miejsce : Lotnisko Leose Janacka w Ostrawie ( Czechy )

Koszt

60,– zł (członkowie PTTK z opłaconą składką za 2018 r.)

65,-(pozostali uczestnicy)

W cenie : transport autokarem , parking, ubezpieczenie NNW i KL , formalności załatwiane przez opiekuna – pilota . Bez stania w kolejce do kas !!! Nie musisz martwić się o samochód, parking i ,,, możesz spokojnie uczestniczyć w imprezie.

Wstęp wolny.

Wyjazd w dniu 15.09.2018 r. ( sobota ) godz. 05:30 spod hotelu PTTK w Pszczynie ul. bpa B. Bogedaina 16 , powrót ok. godz. 19:30.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wycieczki bez podania przyczyny.

Organizator zapewnia opiekę pilota oraz ubezpieczenie na trasie. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób.

Zapisy w biurze PTTK w Pszczynie ul. Rynek 15 tel. 32 449 11 23 – do dnia 12.09.2018 r.

lub do wyczerpania miejsc.

Informacji udziela pilot wycieczki : W. F. Kubera nr tel. kom. 500 604 623

Wrzesień 15