Poznajemy okolice Pszczyny PRZEWODNIK CZEKA

18 sierpnia 2019

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej „Koło” zaprasza na wycieczkę rowerową :

Poznajemy okolice Pszczyny

PRZEWODNIK CZEKA

18.08.2019 (niedziela)

Wyjazd godz. 14:00 z pszczyńskiego rynku Spotkanie pod biurem PTTK o godzinie 13:45

Długość trasy rowerowej: 28 km

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego i utwardzonymi drogami leśnymi

Trasa:

Wycieczka rowerowa do Suszca.

Trasa: Pszczyna- Czarków- Radostowice- Suszec- Kryry- Mizerów- Poręba- Pszczyna

Atrakcje turystyczne:

• kapliczka „Brynicka Maryjka”

• Muzeum Regionalne „Komojówka” w Suszcu Kolonii

• ośrodek sportowo-rekreacyjny „Gawruś”

• pałac „Bażantarnia” w Porębie

Zakończenie wycieczki przy Hotelu PTTK w Pszczynie

Informacje dodatkowe:

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz zapoznał się z programem, warunkami i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich . Uczestnicy biorą udział w imprezie dobrowolnie. Osoby niepełnoletnie, biorą udział tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

oraz Ludwik Urbańczyk tel. 606 518 930

18 sierpnia 2019