• To event minęło.

ŚWIĘTO KOLEI PODKARPACKIEJ

PAROWOZJADA 2017

Rabka – Chabówka

19 sierpnia 2017 (sobota)

W PROGRAMIE

Wzorem lat ubiegłych PKP CARGO S.A. również i w tym roku organizuje Parowozjadę 2017, festyn dla dzieci, młodzieży, całych rodzin i wszystkich sympatyków kolei, który w dniach 19-20 sierpnia br. odbędzie się w Skansenie Taboru Kolejowego w Chabówce.

Tradycyjnie główną atrakcją imprezy będzie pokaz parowozów oraz pociągów retro, jak również możliwość przejazdu zabytkowym pociągiem.

9:03 – Odjazd ogólnodostępnego pociągu retro ze stacji Chabówka do Kasiny Wielkiej

11: 20 -Przyjazd ogólnodostępnego pociągu retro z Kasiny Wielkiej do Chabówki

12:30-13:00 Otwarcie imprezy „PAROWOZJADA 2017” w Skansenie Taboru Kolejowego w Chabówce

13:00 – 13:45- Pokaz (parada) parowozów na terenie Skansenu

15:00 -15:45 – Pokaz 5 historycznych składów pociągów na terenie Skansenu.

KOSZT:

50,00- zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2017, dzieci i młodzież szkolna)

55,00- zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota na trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW.

Wstępy płatne we własnym zakresie: wstęp do skansenu – wolny, przejazd pociągiem retro na trasie Chabówka- Kasinka Wielka- Chabówka (ok 2h) – 30zł/os ( dziecko do lat 4 bezpłatnie).

Po wcześniejszym uzgodnieniu z przewodnikiem można spędzić czas indywidualnie np.

w Rabkolandzie.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego).

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 20 osób.

Zapisy do 17.08.2017 lub do wyczerpania miejsc

Sierpień 19