CHUDÓW I MIKOŁÓW MOKRE

13 sierpnia 2023

Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO”

przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na

wycieczkę rowerową do

Chudowa i Mikołowa

13.08.2023 r (niedziela)

Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie-Mokrem

Wyjazd

godz. 9:00 z pod biura PTTK, przy ul. Bramkowej 5

Długość trasy rowerowej: 85 km

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego.

Trasa:

• wyjazd z Pszczyny z pod biura PTTK- Suszec- Woszczyce- Orzesze- Bujaków- Chudów-Mikołów Mokre- Wyry- Gostyń- Kobiór- Pszczyna
  • Atrakcje turystyczne: – Woszczyce- Dwór Szczepańskich – Bujaków- Ogród Parafialny Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki Środowiska Naturalnego – Chudów- Ruiny renesansowego zamku – Mikołów Mokre- Śląski ogród Botaniczny, kamieniołom, wapienniki – Wyry- Schron Bojowy Sowiniec, Pomnik Pamięci Żołnierzy Września 1939 r

Informacje dodatkowe:

Wycieczka prowadzona jest na rowerach szosowych. Sugerowany rodzaj roweru- szosowy lub gravel.

Trasa wycieczki prowadzi drogami lokalnymi.

Szczegółowych informacji udziela prowadzący wycieczkę Ludwik Urbańczyk, tel. nr: 606 518 930

Zapisy do 10.08.2023r w czasie poniedziałkowych i czwartkowych dyżurów w godzinach od 13: 00 do 18:00.

Biuro PTTK tel. 32 210 35 30; 692 005 673

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników wycieczki i osób trzecich. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

13 sierpnia 2023