ROZPOCZĘCIE SEZONU ROWEROWEGO

26 marca 2023

Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO” przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na:

ROZPOCZĘCIE SEZONU ROWEROWEGO

NIEDZIELA 26.03.2023

Zbiórka godz. 09:30 na pszczyńskim rynku

Serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu rowerowego.

Trasa rajdu przebiegać będzie przez Goczałkowice – Zabrzeg – Chybie-Landek – Bronów – Zabrzeg – Goczałkowice – Pszczyna.

długość trasy ok. 45 km

czas przejazdu 2,5 godz.

Przewidujemy postój ‘U Tadina’ oraz ognisko

przy ‘Wiacie turystycznej’ w Bór II

Szczegółowych informacji udziela prowadzący rajd kolega Stanisław Kozik tel. nr: 509724790

Zapisy do 23.03.2023r w czasie poniedziałkowych i czwartkowych dyżurów w godzinach od 14: 00 do 17:00.

Biuro PTTK tel. 32 210 35 30; 692 005 673

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

26 marca 2023