Poznajemy Okolice Pszczyny „Przewodnik Czeka” Trasa dwóch zapór na zbiornikach wodnych.

Czerwiec 20

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej „Koło”

zaprasza na wycieczkę rowerową

Poznajemy Okolice Pszczyny „Przewodnik Czeka”

Trasa dwóch zapór na zbiornikach wodnych

20 czerwca 2021 r (niedziela)

Wyjazd godz. 13:00 z pszczyńskiego rynku

Spotkanie i zapisy na pszczyńskim rynku o godzinie 12:45

Długość trasy rowerowej: 39 km

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego

Trasa:

Pszczyna- Goczałkowice Zdrój– Zabrzeg- Zapora wodna w GoczałkowicachŁąkaZapora wodna na zbiorniku w ŁącePorębaBrzeźceWisła Wielka Ośrodek Żeglarski – Pszczyna

Atrakcje turystyczne:

– Korona zapory na Jeziorze goczałkowickim

Ośrodek sportów wodnych w Łące,

Korona zapory na zbiorniku w łące,

Ośrodek Żeglarski w Wiśle Wielkiej

Uczestników obowiązuje Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związku z wystąpieniem stanu epidemii, w szczególności zasady zakrywania ust i nosa oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Informacje dodatkowe:

Wymagane ubezpieczenie uczestnika wycieczki, członkowie PTTK z opłaconą składką na 2021 rok są objęci ubezpieczeniem w ramach składki, trasa wycieczki prowadzi drogami rowerowymi i mało uczęszczanymi lokalnymi drogami.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Pszczyna, tel.032 449-11-23

oraz Ludwik Urbańczyk tel. 606518930

Na uczestników czeka na trasie mały poczęstunek.

Czerwiec 20