Poznajemy Okolice Pszczyny „Przewodnik Czeka” Trasa na północno-wschodnie krańce powiatu i dalej

Lipiec 18

PTTK Ziemi Pszczyńskiej Oddział wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej” Koło” zaprasza na wycieczkę rowerową

Poznajemy Okolice Pszczyny „Przewodnik Czeka”

Trasa na północno-wschodnie krańce powiatu i dalej.

18 lipca 2021 r – (niedziela)

Wyjazd godz. 13:00 z pszczyńskiego rynku Spotkanie i zapisy na pszczyńskim rynku o godzinie 12:45

Długość trasy rowerowej: 55 km

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego

Trasa: Pszczyna- Ćwiklice- Frydek- Wola- Bojszowy- Bieruń Stary- Świerczyniec- Studzienice- Piasek- Pszczyna

Atrakcje turystyczne: –Kapliczki przydrożne, -Tereny pokopalniane w Woli, -Zabytkowy kościół pw. Św. Walentego w Bieruniu Starym, -Rynek w Bieruniu Starym

Uczestników obowiązuje Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związku z wystąpieniem stanu epidemii, w szczególności zasady zakrywania ust i nosa oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Informacje dodatkowe:

Wymagane ubezpieczenie uczestnika wycieczki, członkowie PTTK z opłaconą składką na 2021 rok są objęci ubezpieczeniem w ramach składki, trasa wycieczki prowadzi mało uczęszczanymi lokalnymi drogami.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, tel.032 449-11-23

oraz Henryk Machała tel. 669 691 661

Na uczestników czeka na trasie mały poczęstunek.

Lipiec 18