Rajd rowerowy do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych

13 maja 2023

Klub Turystyki Kolarskiej” KOŁO” przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na:

Rajd rowerowy do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych

w sobotę 13.05.2023 r.

Zbiórka godz. 07:45 na pszczyńskim rynku

W sobotę 13 maja 2023r serdecznie zapraszamy na rowerowy rajd rowerowy do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Trasa długości 70 km. prowadzić będzie przez Piasek, Kobiór, Gostyń do Łazisk Górnych i z powrotem do Pszczyny.

Koszt biletów wstępu do Muzeum Energetyki (bilet normalny 25,00 złotych, ulgowy 20,00 złotych płatny gotówką) każdy uczestnik pokrywa w własnym zakresie.

Zgodnie z obowiązującą procedurą w TAURON Wytwarzanie na którego terenie zlokalizowane jest muzeum każdy zwiedzający zapisując się na rajd rowerowy musi podać imię i nazwisko oraz nr dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości celem uzyskania przepustki.

Szczegółowych informacji udziela prowadzący rajd kolega Ludwik Urbańczyk tel. nr: 606 518 930

Zapisy do 09.05.2023r w czasie poniedziałkowych i czwartkowych dyżurów w godzinach od 14: 00 do 17:00.

Biuro PTTK tel. 32 210 35 30; 692 005 673

Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni z racji opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

13 maja 2023